ТОВ «Опус Авто Плюс»

м.Хмельницький, вул.Зарічанська 3/1

Відділ продажу:  +38 (067) 294-79-79
Відділ сервісу:  +38 (067) 383-58-23

Аксесуари


МОЖЛИВОСТІ ПІДКЛЮЧЕННЯ


Що чекає нас у майбутньому?
Свобода їхати куди завгодно, залишаючись на зв’язку з усім, що вам дорого. З новим 500X Cross майбутнє настало вже зараз
 

Uconnect™ 7” HD LIVE DAB

Хто твій найкращий союзник у водінні? Ваш 500X. Насолоджуйтесь системою Uconnect™ 7″ HD LIVE, відповідайте на дзвінки, обмінюйтеся повідомленнями, слухайте улюблені плейлисти і насолоджуйтеся один пропонує кращі якості радіозв’язку з радіо DAB в базовій комплектації і навігаційною системою в якості опції. Система підтримує CarPlay і сумісна з Android Auto™, тому ви можете використовувати всі додатки на своєму смартфоні в цілковитій безпеці.

Apple CarPlay

Навіщо купувати останній iPhone, якщо ви не можете використовувати його, коли хочете? Apple CarPlay – це найрозумніший і безпечний спосіб використовувати ваш iPhone в автомобілі, щоб ви могли отримувати вказівки, здійснювати дзвінки, відправляти і читати повідомлення і відтворювати музику без перешкод.

Натисніть тут, щоб дослідити сумісні пристрої.
CarPlay, iPhone та Siri є зареєстрованими торговими марками Apple Inc.

 

Android Auto™

Музика, програми та багато іншого. За допомогою Android Auto™ ваші програми з’являться на екрані 500X Cross із простим та зручним інтерфейсом, організованим на сторінках, що легко читаються.

Натисніть тут, щоб дослідити сумісні пристрої.
Android, Android Auto™, Google Play та інші є зареєстрованими торговими марками Google Inc.

 

Mopar® Map Care


Світ продовжує змінюватися. Ви можете не відставати. Завдяки Mopar® Map Care (послуга, яка надається безкоштовно протягом перших трьох років), ви можете автоматично оновлювати карти свого навігатора.

 

Mopar® Connect

Завдяки технології наступного покоління Mopar® Connect ви завжди будете під рукою, де б ви не знаходилися. Ви знаєте, де припаркований автомобіль, ви можете дистанційно замикати і відмикати двері, і ви можете отримувати повідомлення про всі його рухи і поточну швидкість. Більш того, за допомогою push-повідомлень на вашому телефоні ви можете бути впевнені, що не забудете нічого важливого всередині.

 

НОВИНИ ТА АКЦІЇ