ТОВ «Опус Авто Плюс»

м.Хмельницький, вул.Зарічанська 3/1

Відділ продажу:  +38 (067) 294-79-79
Відділ сервісу:  +38 (067) 383-58-23

Дизайн і комфорт


ЗРУЧНІСТЬ У МІСТІ

ЕКСТЕР'ЄР

Зовнішній вигляд New Fiorino був перероблений відповідно з іншою частиною дизайну лінійки Fiat Professional, але при цьому зберігаючи характер моделі з сучасним і динамічним стилем. Передня частина з великою оглядовістю і захистом від ударів і новий бампер і грати, щоб підкреслити стиль легкового автомобіля.

ЗАХИСНА РАМА

Fiorino також оснащений 9-стрижневою трубчастою металевою захисною рамою в базовій комплектації для захисту водія від будь-яких переміщень вантажу.

КНОПКИ УПРАВЛІННЯ НА КЕРМІ

Все повністю інтегровано в приладову панель, а кнопки управління на кермі дозволяють приймати телефонні дзвінки, не відриваючи руки від керма.

Infotaiment

Новий Fiorino пропонує повну нову інформаційно-розважальну систему з 5-дюймовим сенсорним радіоприймачем, який включає в себе Bluetooth, потокове аудіо, USB, AUX MP3 і команди на кермі. У радіоприймач також можна додати навігаційну систему. Також є радіо CD MP3 і підготовлено місце для радіо DAB.
ПАСАЖИРСЬКИЙ САЛОН

Пасажирський салон був оновлений і включає в себе кілька нових елементів, які покращують комфорт і ергономіку. В тому числі:

  • Перероблене рульове колесо з вбудованим радіоуправлінням, є в шкіряному виконанні в версіях з механічною коробкою передач (на замовлення)
  • Приладова панель з новою графікою і постійною підсвіткою для поліпшення видимості
ЕРГОНОМІКА

Краща ергономіка для комфортного водіння

​Новий Fiorino забезпечує оптимальне положення тіла і комфорт водіння. Зручні сидіння регулюються разом з рульовим колесом і тепер доступні в обшивці з нової тканини.

Сидіння водія має регульовану висоту, поперекову опору і підголівник (в базовій комплектації, в залежності від моделі) і підлокітник (на замовлення).

Коробка передач розташована на передній панелі.
Функціональні можливості на борту

В кабіні достатньо місця, щоб організувати будь-яку вашу роботу:
Різні відсіки для зберігання речей і бічні панелі, в яких можна помістити, наприклад, 1-літрову пляшку, блокнот A4 або планшет. Просторий бардачок розроблений для зберігання всіх ваших особистих речей, робочих документів і ноутбуків. Центральна консоль з утримувачем чашок, розеткою 12 В і зарядним пристроєм USB 5 В. Тримач документів, щоб мати під рукою ваші папери, замітки і дорожні карти (опція).Клімат-контроль

Механічна система клімат-контролю з фільтрами пилку (опція) для забезпечення комфорту водіння. 4 регульованих вентиляційних отвори забезпечують відмінну вентиляцію. 8 вентиляційних отворів розподіляють повітря для швидкого обдування вікна.

Роботизована коробка передач Comfort-Matic MTA

Точна з швидкою реакцією механічна коробка передач з можливістю не використовувати зчеплення, як в автоматичній коробці передач, ефективна і зручна, вона ідеально підходить для їзди в міському потоці.

Незалежне блокування

Незалежне блокування передніх і задніх дверей дозволяє використовувати вантажний відсік, навіть коли кабіна водія заблокована, для більшої безпеки під час операцій із завантаження та розвантаження. У базовій комплектації в залежності від версії.

Збільшене корисне навантаження

Підвищена вантажопідйомність до 660 кг. Для дизельних версій на замовлення.


Освітлення

Стельовий світильник і знімний ліхтар, розташований збоку вантажного відділення (опція):

  • функціонує як звичайний світильник, коли він вставлений в своє гніздо
  • стає зручним ліхтарем, коли знятий з кріплення


Розетка

Корисна 12-вольтна розетка також вбудована в вантажний відсік (опція)

НОВИНИ ТА АКЦІЇ