ТОВ «Опус Авто Плюс»

м.Хмельницький, вул.Зарічанська 3/1

Відділ продажу:  +38 (067) 294-79-79
Відділ сервісу:  +38 (067) 383-58-23

Рекомендації по догляду за автомобілем

Експлуатація  нового автомобіля

Для забезпечення довговічності вашого автомобіля рекомендується уникати протягом перших 2 000 пробігу:

  • різкого підвищення оборотів двигуна, зокрема, при низькій температурі, різкого гальмування;
  • експлуатація двигуна на максимальних навантаженнях
  • тривалої їзди на високих швидкостях;
  • буксирування причепа.

 Якість палива

Якість палива та вчасна заміна паливного фільтра кожні 30-50 тис.км пробігу має важливе значення для забезпечення нормальної роботи та довговічності елементів паливної системи. Для забезпечення стабільної і довговічної роботи двигуна слід обов’язково використовувати паливо, що відповідає технічним вимогам. Дотримання рекомендацій допоможе запобігти виникненню проблем з форсунками та паливним насосом.

 Рівень оливи в двигуні

Регулярно перевіряйте рівень мастила у двигуні не рідше ніж через 1000 – 2000 км. Пробігу. При  необхідності долийте рівень мастила відповідної марки. Варто пам’ятати, що недостатній рівень, або надлишок маслила в системі змащування двигуна може призвести до поломок, а ремонт двигуна в свою чергу - це довготривалий ремонт.

 Шини

Регулярно контролюйте тиск повітря в шинах. Якщо тиск в шинах не відповідає нормативному, шина буде зношуватись. Якщо поверхня протектора зрівнялась з індикатором, це означає, що глибина протектора не перевищує 1,6 мм. і настав час замінити шини. При нерівномірному зношуванні протектора шин необхідно виконувати розвал - сходження коліс, рекомендовано виконувати кожні 20 000 км. пробігу або після встановлення нової гуми. Вчасне виконання Розвалу - сходження коліс запобігає завчасному зношуванню коліс та впливає на стійкість авто на дорозі.

 Підвіска

Підвіску автомобіля необхідно перевіряти під час проходження щорічного ТО або при сезонній заміні шин. Варто пам’ятати, що підвіска впливає на безпеку руху автомобіля. Амортизатори, шарові опори, сайлентблоки, що відпрацювали свій термін експлуатації істотно впливають на ефективність гальмування та вашу безпеку під час водіння.

 Привід газорозподіль-ного  механізму

Заміну ременя ГРМ необхідно виконувати кожні 5-6 років або кожні 50-100 тис. км, відповідно до рекомендацій виробника. Термін залежить від двигуна, його потужності, від експлуатації автомобіля. Несвоєчасна заміна ременя ГРМ може призвести до ремонту двигуна, що є довготривалим та дороговартісним.

 Щітки склоочисників

Для продовження терміну служби щіток необхідно в зимовий період слідкувати щоб вони не примерзали до лобового скла та не користуватись, коли є намерзання на лобовому склі. Щорічно їх варто заміняти на нові – це поліпшить оглядовість на дорозі в будь яку погоду й захистить вітрове скло від подряпин.

 Кондицінер повітря

Необхідно перевіряти та заправляти Фреоном та мастилом систему кондиціонування кожні 2 роки - це забезпечує комфорт та можливість встановлювати в салоні бажаний мікроклімат. Кондиціонер оснащений спеціальним фільтром (заміну фільтра салону необхідно виконувати під час щорічного ТО), через який подається очищене від пилу, пилку та інших забруднень повітря. Завдяки такій фільтрації знижується ризик алергічних реакцій, а фільтр, що містить активоване вугілля, здатний затримувати неприємні запахи і запобігати появі масляно-жирових нальотів. Щорічне обстеження бортової системи кондиціонування повітря забезпечує її справну роботу, з урахуванням умов в яких вона експлуатується.

 Світлові прилади

Перевірка освітлення є досить важливим фактором. Справність світлових приладів напряму впливає на безпеку водіння. З часом потужність ламп зменшується, тому їх рекомендовано замінювати кожні 2-3 роки. Регулювання світла фар необхідно виконувати після кожної заміни ламп, щоб не сліпити автомобілі на зустрічній смузі.

ЯК ЩЕ ПОДБАТИ ПРО АВТОМОБІЛЬ ТА ПОДОВЖИТИ ТЕРМІН ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ?

Для забезпечення максимальної ефективності та надійності Вашого автомобіля слід подбати про те, щоб він проходив сервісне обслуговування щонайменше раз на рік. У зв'язку з цим компанія “Опус-Авто плюс" розробила для Вашого автомобіля графіки техобслуговування, залежно від його технічних характеристик, терміну та умов експлуатації, пробігу та комплектації.

Ви можете бути впевнені в тому, що наші високопрофесійні фахівці проведуть якісне обслуговування Вашого автомобіля на сервісному центрі"Опус-Авто плюс", тим самим постійно підтримуючи його у хорошому технічному стані і подовжуючи термін його використання.

НОВИНИ ТА АКЦІЇ