ТОВ «Опус Авто Плюс»

м.Хмельницький, вул.Зарічанська 3/1

Відділ продажу:  +38 (067) 294-79-79
Відділ сервісу:  +38 (067) 383-58-23

Огляд

 

fiat_tipo_street_2

Дизайн

Новий Tipo Hatchback Street створений для максимального використання в місті. Той, хто завжди хоче більшого, буде неодмінно виділятися в прекрасній машині. Більш агресивний зовнішній вигляд досягається завдяки новим 16-дюймовим колесам з чорного металу, тонованим стеклам Privacy і контрастним декоративних деталей дзеркал заднього вигляду і решітки радіатора. Ексклюзивний логотип Street і світлодіодні фари DRL доповнюють ідеальний вуличний наряд. Всередині нові чорні ручки, сидіння з чорної / сірої тканини з подвійною обробкою і спеціальні дверні панелі – все це ще більше підкреслює його характер.
 

Двигун

Приємно подорожувати стильно, але це ще краще, якщо не шкодить навколишньому середовищу. Переходьте на новий Tipo Street з двигуном Euro 6d-temp, щоб насолодитися красою міста, але з меншим впливом на навколишнє середовище *. Зробіть вибір між бензином або дизелем. Три робочих обсягу, 1.3, 1.4, 1.6 і три різних потужності: 95, 110 і 120 к.с. Новий Tipo Hatchback Street доступний з п’яти- або шестиступінчастою механічною коробкою передач.

fiat_tipo_street_3

 

Простір і комфорт

Дизайн нового Tipo Hatchback Street забезпечує чудовий комфорт для водіїв і пасажирів, а також певний рівень стилю. Чорні/сірі тканинні сидіння з подвійною обробкою зручні і комфортні, а простір для ніг на вершині своєї категорії. Багажник також є одним з кращих в своєму сегменті, тому і ви, і ваші пасажири можете брати з собою все. Що вам ще потрібно? Вибирайте повну свободу пересування.

fiat_tipo_street_4

* Витрата палива (комбінований цикл, л/100 км): 7,2 – 4,2. Викиди CO2 (г/км): 164 – 109. Значення CO2 і витрата палива визначаються на основі методу вимірювання / кореляції, що відноситься до циклу NEDC відповідно до Регламенту (ЄС) 2017/1152-1153. Зазначені значення CO2 і витрати палива наведено станом на 5 листопада 2018 роки; діючі на даний момент значення будуть доступні у обраного офіційного дилера Fiat. Зазначені значення CO2 і витрати палива наведені для порівняльних цілей; значення сертифікації можуть не відображати фактичні значення.

 

 

 

НОВИНИ ТА АКЦІЇ