ТОВ «Опус Авто Плюс»

м.Хмельницький, вул.Зарічанська 3/1

Відділ продажу:  +38 (067) 294-79-79
Відділ сервісу:  +38 (067) 383-58-23

Аксесуари


Інфотейнмент

Технологія у вас на службі

 


Питання дотику


Кілька інстинктивних жестів. Простих. Миттєвих. Це нова система інфотейнменту, повністю перероблена і доповнена безпрецедентним 8,8-дюймовим сенсорним дисплеєм.
 

Android Auto

Найкорисніші додатки вашого смартфона з операційною системою Android прямо на сенсорному екрані. Щоб ви залишалися на зв’язку, не випускаючи з уваги дорогу

 


Apple CarPlay

Найбезпечнішим і розумним способом використання iPhone в автомобілі є CarPlay, система, яка ідеально інтегрує найбільш важливі функції смартфона Apple з системою інфотейнменту в Giulia Quadrifoglio.

 


Телефон

Підключивши смартфон через Bluetooth, ви можете приймати і здійснювати дзвінки, а також відтворювати вхідні текстові повідомлення або диктувати вихідні, поки ви перебуваєте за кермом.

 

 

Widget/Home Page

Нова система інфотейнменту повністю перероблена з введенням інтерактивних віджетів, розроблених для максимально простого і безпосереднього використання.

 

 

Навігатор

Завдяки оптимізованому інтерфейсу, новий браузер гарантує неповторні емоції завдяки більшій зручності використання.
 

ПІДКЛЮЧЕНІ ПОСЛУГИ ЗВ’ЯЗКУ

Відчуття авангардного водіння

Технологія, яка змінює повсякденне життя, що дозволяє вам жити краще. Те, що ви відразу знайдете в Giulia Quadrifoglio з широким спектром послуг зв’язку Alfa Connect Services.
Підключені послуги Служба підтримки клієнтів, Звіт з діагностики автомобіля, Цифровий помічник At-Home, Водійські сигнали, Повідомлення про стан автомобіля, Повідомлення In-Vehicle, Інформація про автомобіль, Send & Go, Пошук місць інтересу, Інформація про рух / Погода / Камери контролю швидкості в реальному часі, Навігація по останній милі, Пошук парковки / Заправні станції, активовані з листопада 2020 року.
 

Система My Assistant

У будь-якій надзвичайній ситуації My Assistant дозволяє вам зв’язатися зі спеціалізованим колл-центром, який швидко вирішить виникли критичні проблеми. 

 

My Remote

Ви можете взаємодіяти з Giulia Quadrifoglio дистанційно, завдяки My Remote – сервісу зв, який дозволяє замикати і відкривати двері, вмикати світло і багато іншого через мобільний додаток My Alfa Connect або розумний годинник.

 

My Car

Завдяки My Car можна постійно контролювати всі робочі параметри вашої Giulia Quadrifoglio, навіть коли ви не їдете, через мобільний додаток My Alfa Connect і веб-сайт.

 

My Navigation

З My Navigation навігація на борту Giulia Quadrifoglio стає ще більш повною завдяки можливості поновлення в режимі реального часу камер спостереження за рухом, погодою і швидкістю, а також можливості пошуку пунктів призначення і пам’яток також зі свого смартфона, а потім відправки їх в навігатор на борту.

 

My Wi-fi

Завдяки My Wi-Fi можна поділитися бездротовим інтернет-з’єднанням з усіма пасажирами Giulia Quadrifoglio.

 

My theft assistance

Захистіть свою Giulia Quadrifoglio за допомогою My Theft Assistance, пакета послуг Alfa Connect, який повідомляє про підозрілі події, таких як спроба крадіжки або несанкціонована буксирування, в вашому мобільному додатку My Alfa Connect.

 

Максимальна персoналізація

Широкий асортимент оригінальних аксесуарів, спеціально створених Mopar®, щоб підкреслити стиль і індивідуальність нової Giulia Quadrifoglio.

 


НОВИНИ ТА АКЦІЇ